При якому значения x вирази 8(3x-2)-13 i5(12-3x)+7x набувають ривних значень


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Відповідь:

8(3x-2)-13 i5(12-3x)+7x

24x-16-13=60-15x+7x

24x+15x-7x=60+16+13

32x=89

x=89/32