Алгебра 7клас З РОЗВ'ЯЗКОМ БУДЬЛАСКА(скоріше за все треба розв'язати системою рівнянь)у 4 коробки

та 6 ящиків уміщується 174 кг мандаринів, а в такi ж 3 коробки та 9 ящиків 225 кг мандаринів. На скільки місткість ящика більша від місткості коробки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Королевская Ханшайым.

Ответ:

на 9 кг

Объяснение:

Позначимо ящик - я, коробка - к. Тоді за умовою маємо систему рівнянь:

4к+6я=174;  

3к+9я=225;

Скоротимо:

2к+3я=87

 к+3я=75 (помножимо на -1)

2к+3я=87

-к-3я=-75

к   =     12;

2*12+3я=87;  24+3я=87;  3я=63;  я=21

У коробці 12 кг, у ящику 21 кг мандаринів. У ящику на 21-12=9 кг більше.

Отвечает Chechott Mark.

Ответ: 21 - 12 = 9. Вместимость ящика больше коробки на 9

Объяснение:

\left \{ {4x + 6y = 174} \atop {3x + 9y = 225}} \right.

=================

3*(4x+6y) = 174 * 3

-------------------- минусуем их между собой

2*(3x + 9y) = 225 * 2

================

12x + 18y - 6 x - 18y = 522 - 450

6x = 72

x = 12

==============дальше просто подставляем под любое уравнение либо 1 либо 2

============

4 * 12 + 6y = 174

6y = 174 - 48

y = 126 / 6

y = 21

Ответ: 21 - 12 = 9. Вместимость ящика больше коробки на 9