Виразіть із рівняння 2x + 3y = 12 змінну х через зміну ігри і запишіть результати. Допоможіть

будь ласка!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пышнограева Светлана.

Ответ:

2x = 12 - 3y \\ x =  \frac{12 - 3y}{2} \\ x =  \frac{12}{3}   -  \frac{3y}{2}  \\ x = 4 -  \frac{3y}{2}