Розв’язати квадратні рівняння: 1) 3х 2 - 8х +5 = 0 2) х 2 -10х+21=0


Ответы на вопрос

Отвечает Костина Кира.

Ответ:

1. Д) 64-4(3*5)= 4. x= 8+-2/6. x1= 5/3. x2= 1

2. Д) 100-4(1*21)= 16. x= 10+-4/2. x1=8 x2= 3