СРОЧНО!!!! Обчисли 5-й член арифметичної прогресії, якщо відомо, що a1 = 6 і d = 7 a5 =


Ответы на вопрос

Отвечает Лейн Александр.

Объяснение:

а5 = а1+ (5-1) * d

a5 = 6+ 28 = 34.