Розвяжіть рівняння х²-12х+20=0 і виконайте перевірку за теоремою, оберненою до теореми Вієта


Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Анжелика.

Ответ:

Объяснение:

х²-12х+20=0

x1*x2=20     x1+x2=12

x1=2  ; x2=10