1)x2−8,6x+10,1=0 2)Квадратне рівняння x2+Vx+N=0 має такі корені: −11 та 4 Чому дорівнюють

коефіцієнти V та N СРОЧНО ПЖ ХОТЬ ОДНО НО ЛУЧШЕ 2 ДАЮ 50 БАЛОВВВВВ

Ответы на вопрос

Отвечает Бавыкина Вика.

Відповідь:

Пояснення:

2) V= - ( -11+4) = 7

N = -11 * 4 = - 44