Знайдіть значення аргументу функції у= -0.5х + 7 якщо значення функції дорівнює 9 Будласочка


Ответы на вопрос

Отвечает Донецкая Аля.

Ответ:

9 =  - 0.5x + 7 \\ 0.5x = 7 - 9 \\ 0.5x =  - 2 \:  \:  | \div 0.5 \\ x =  - 4