Знайдіть площу прямокутного трикутника, катети якого дорівнюють 6 см і 9 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Обидина Алина.

Ответ:

27 см^2

Объяснение:

a=6 см, b=9 см

S=\frac{1}{2}a*b

S= \frac{1}{2} *6*9=27 (см^2)