Не розв'язуючи рівняння знайдіть суму і добуток кореня x²+3x-4=0. i 2x²-12x+5=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Маями Майами.

1) х2 + 3х - 4 = 0

х1 + х2 = -3

х1 * х2 = -4

2) 2х2 - 12х + 5 = 0

х1 + х2 = 6

х1 * х2 = 2.5

Отвечает Бауэр Павел.

Ответ:

За теоремою Вієта 1 рівняння сума -3 ,добуток-4

2 рівняння сума 12 см добуток 5