За 2 год. руху за течією та 3 год. руху проти течії човен проходить 48 км, а за 3 год. руху за

течією та за 2 год. проти течії він долає 52 км. Знайдіть швидкість човна в стоячій воді. ПОТРІБНО ТАБЛИЦЮ І РОЗВ'ЯЗОК. ДАЮ 15 БАЛОВ ЗА ПРОСТУЮ ТАБЛІЦУ НУЖНО СЕЙЧАС!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Абдукаримов Атабек.

Ответ:

10 км/год.

Объяснение:

Нехай власна швидкість човна х км/год, швидкість течії у км/год тоді швидкість човна за течією х+у км/год проти течії х-у км/год.

2(х+у)+3(х-у)=48

3(х+у)+2(х-у)=52

2х+2у+3х-3у=48

3х+3у+2х-2у=52

5х-у=48

5х+у=52

10х  = 100;  х=10

5*10-у=48;  40-у=48;  у=2

Власна швидкість човна 10 км/год.