У колоді - 36 карт. Яка ймовірність того, що перша взята навмання карта виявиться "шісткою"?


Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Алина.

Ответ:

4/36=1/9

Объяснение:

По формуле P(A)=m/n=4/36=1/9