2. Сума двох чисел дорівнює 9, а їх різниця -7. Знайти ці числа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ільницька Віка.

Ответ:

1 і 8 Постав ПОЖ ЛУЧШИЙ ОТВЕТ!!!

Объяснение:

\left \{ {{x+y=9,} \atop {x-y=-7}} \right.

\left \{ {{x=9-y,} \atop {x-y=-7}} \right.

\left \{ {{x=9-y,} \atop {9-y-y=-7}} \right.

\left \{ {{x=9-y,} \atop {9-2y=-7}} \right.

\left \{ {{x=9-y,} \atop {2y=9+7}} \right.

\left \{ {{x=9-y,} \atop {2y=16}} \right.

\left \{ {{x=9-y,} \atop {y=16:2}} \right.

\left \{ {{x=9-y,} \atop {y=8}} \right.

\left \{ {{x=9-8} \atop {y=8}} \right.

\left \{ {{x=1} \atop {y=8}} \right.