3. Розв'яжи задачу. У двох відрізах 24,6 м шовку. У першому відрізі шовку на 5,8більше, ніж у

другому. Скільки метрів шовку в кожному відрізі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анастасия.

ответ:

6,15; 18,45;

Пошаговое объяснение:

1) 3Х } всего 24,6 м

2)Х }

3Х +Х=24,6

4Х=24,6

Х=24,6÷4

Х=6,15 М (1)

3Х=3×6 ,15=18,45 м(2)