У трьох відрізах х м тканини.У першому відрізі у м, а у другому—на 8 м більше, ніж у першому.

Скільки метрів тканини в третьому відрізі?

Ответы на вопрос

Отвечает Евстифеев Аркадий.

1) y+8 м - тканини у другому
2)y+(y+8)=y+y+8=2y+8 м - тканини у першому і другому
3) х-(2y+8)=x-2y-8  м - такинини в третьому відрізі
відповідь: x-2y-8