Одне з чисел на 5 більше за інше. Чому дорінює кожне з чисел, якщо їхня сума дорівнює 21.​


Ответы на вопрос

Отвечает Коновальчук Юлія.

Ответ: 1 число = 13

2 число = 8

Объяснение:

21-5=16

16/2=8

8+5=13