Знайдіть значення похідної функції у=-5x²+3 у точці x0=-1​


Ответы на вопрос

Отвечает Мисик Юля.

Відповідь:

10

Пояснення:

Спершу шукаємо власне похідну функції:

y штрих = -10х+0= -10х

у штрих у точці (-1) = -10*(-1)=10