Знайдіть сторони прямокутника, якщо їхня різниця дорівнює 23 см, а діагональпрямокутника 37 см. даю

30 балів срочнооо

Ответы на вопрос

Отвечает Шайзада Айзада.

Ответ:

35 см    12 см

Объяснение:

Нехай довжина прямокутника х см, тоді ширина х-23 см. За теоремою Піфагора

37²=х²+(х-23)²

1369=х²+х²-46х+529

2х²-46х-840=0

х²-23х-420=0

За теоремою Вієта х=-12 (не підходить)  х=35

Довжина прямокутника 35 см, ширина 35-23=12 см

Отвечает Каранашев Идар.

Объяснение:

Пусть b ширина

длина a=b+23

d=37

По теореме Пифагора :

d^2=a^2+b^2

37^2=(b+23)^2+b^2

1369=b^2+46b+529+b^2

2b^2+46b+529-1369

2b^2+46b-840=0

b^2+23b-420=0

a=1 b=23 c= - 420

D=b^2-4ac=529-4×1×(-420)=529+1680=

=2209=47

b1=(-23+47)/2=12 см

b2=(-23-47)/2= - 35 не подходит

b=12 cм

а=12+23=35 см

Ответ : 12 см 35 см