Знайдемо корені квадратного рівняння 2х2 - 9х + 10 = 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Вартанян Денис.

Объяснение:

2 {x}^{2}  - 9x + 10 = 0 \\ 2 {x}^{2}  - 4x - 5x + 10 = 0 \\ 2x(x - 2) - 5(x - 2)  = 0 \\ (x - 2)(2x - 5) = 0 \\  \\ x - 2 = 0 \\ 2x - 5 = 0 \\  \\ x = 2 \\ x = 2.5