у коробці лежать 6 білих і 14 червоних куль.Яка ймовірність того що вибрана навмання куля виявиться

1) білою 2) червоною????​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.
Всього куль
6+14=20
1. Р=6/20=0,3 (30%)-вирогідність того, що обрана кулька біла.
2. Р=14/20=0,7 (70%)-вирогідність того, що обрана кулька буде червоною