Розв'яжіть рівняння та знайдіть суму коренів рівняння: — 2х2 + 10 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Болотова Есения.

Ответ:

5

Объяснение:

D=25+40=65

Так как D>0, то уравнение имеет два корня...

По теореме Виета:

x1+x2=5

Надеюс не правилно (╯︵╰,)