Укажить проміжок якому належить число ∛32.


Ответы на вопрос

Отвечает Бойкова Алина.

Якщо мається на увазі, між якими натуральними числами лежить це число, то потрібно знайти найближчі повні куби до числа 32:

2^3=8\\3^3=27\\4^3=64

Бачимо, що це 27 та 64, тобто:

\sqrt[3]{27}

Або іншим записом:

\sqrt[3]{32} \in(3;4)