Яка з пар чисел (-2; 3), (2; 3), (-2; -3), (2; -3) є розв’язками рівняння 7х – 5у = - 1?​


Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Екатерина.

Ответ:

(2;3)

7*2-5*3=14-15=-1