Розв'яжіть квадратні рівняння х2 - 7х - 44 = 0 і х2 + х - 72 = 0 та знайдіть суму їх коренів​


Ответы на вопрос

Отвечает Гатиатуллина Рината.
1)D=b2-4ac=49-4*1*(-44)=49+176=225>0
x1,2=(-b+-корінь квадратний з 225)/2
x1=(7+15)/2=11
x2=(7-15)/2=-4
2)D=b2-4ac=1-4*1*(-72)=1+288=289>0
x1,2=(-b+-корінь квадратний з 227)/2
x1=(-1+17)/2=8
x2=(-1-17)/2=9
x1+x1=11+8=19
x2+x2=-4+9=5