Укажіть рівняння дотичної проведеної до графіку функції у=f(x) у точці абциси x0=1 якщо f(x0)=5,

f'(x0)=2 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Павельев Ваня.

Відповідь:

y=2*x+3

Пояснення:

Загальне рівняння дотичної до графіка функції y=f(x) записується в загальному вигляді так:

y=f'(x)*(x-x0)+f(x0)

Таким чином:

y=2*(x-1)+5=2*x-2+5=2*x+3 шукане рівняння прямої до графіка функції y=f(x)