3) Розв’язати рівняння x2-3=0 4) Розв’язати рівняння x2-3x=0 5) Скільки коренів має рівняння

5x2+3x-2=0 Ребят, помогите срочно!!! Спасибо за ранее1!0)))

Ответы на вопрос

Отвечает Русалев Максим.

Ответ:

3)x^2-3=0

x^2=3

x=+-под корнем3

4)x(x-3)=0

x1=0

x-3=0

x2=0

5)D=9-4×5×(-2)=9+40=49

x1=-3-7/10=-1

x2=-3+7/10=2/5