Розв'яжіть неповні квадратні рівняння 1) 2 х-50=0; 2) х^2+10=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Субратов Максим.

Ответ:

1) 2х - 50 = 0

2х = 50

х = 50 ÷ 2

х = 25

2) х × 2 + 10 = 0

2х + 10 = 0

2х = -10

х = -5