Скоротіть дріб. У відповідь вкажіть тільки чисельник(х²+2x-8)/(x²+4x)​


Ответы на вопрос

Отвечает Карасёв Кирилл.

Тричлен x²+2x-8 має корені корені -4 і 2 (можна підібрати за теоремою Вієта), тому його можна представити як (x+4)(x-2).

Виконаємо наступні перетворення: (х²+2x-8)/(x²+4x)=((x+4)(x-2))/(x(x+4)=(x-2)/x.

Відповідь: x.

Отвечает Вдовиченко Алексей.

Объяснение:

будет х-2

x - 2 \frac{2 { \\  \\ }^{2} }{?}