Не виконуючи побудови, знайти точку перетину графіків таких лінійних функцій : у=2х+3 і у=х+1.


Ответы на вопрос

Отвечает Осипов Кирилл.

Ответ:

(-2; -1)

Объяснение:

у=2х+3 і у=х+1.

2х+3=х+1

х=-2

у=-1