Визнач значення y, що відповідає значенню x=0 для лінійного рівняння 6x+5y−20=0. Відповідь: y=


Ответы на вопрос

Отвечает Морев Владимир.

Объяснение:

6x+5y−20=0.

вместо х подставляем 0

6•0+5у-20=0

5у-20=0

5у=20

у=20:5

у=4