Не виконуючи побудови,знайти координати точок перетину графіка рівняння з осями координат? х-у=2


Ответы на вопрос

Отвечает Сынкова Татьяна.

Ответ:

Х-у=2

Х-у=2

Х=у+2

Х=4

_____

4-2=2

2=2