Знайдіть дискримінант квадратного тричлена 2x^2-3x-7


Ответы на вопрос

Отвечает Блинова Полина.

Ответ:

D=65

Объяснение:

2х^2-3х-7=0

a=2 b= -3 c= -7

D=b^2-4ac=(-3)^2-4×2×(-7)=9+56=65