Знайдіть п’ятий член геометричної прогресії (bn), якщо b1= -12, q=2.


Ответы на вопрос

Отвечает Галас Діма.

b1= -12

b2= b1×q

b2= (-12)×2=-24

b3=(-24)×2=-48

b4=(-48)×2= -96

b5=(-96)×2= -192

Отвечает Кожокару Женя.

Ответ:

b5=62

b2=24

b3=36

b4=48