Не виконуючи побудови, знайдіть координати точки перетину графіків рівнянь 2x-3y=8 і 7x-5y=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Туманов Анастасий.

Ответ:

(-2 3/11;  -4 2/11)

Объяснение:

Розв"яжемо систему рівнянь способом додавання:

2x-3y=8 (*5)

7x-5y=5 (*-3)

10х-15у=40

-21х+15у=-15

-11х    =   25;   х=-25/11

-25/11 * 2 - 3у=8;  -50/11 - 3у = 8;  3у=-50/11 - 8=-138/11;   у=-138/33

х=-2 3/11;  у=-4 2/11