У ящику лежать 12 жовтих та 6 чорних кульок. Яка ймовірність того, що навмання витягнуті 3 кульки

чорні?

Ответы на вопрос

Отвечает Золотов Илья.

Объяснение:

P(A) = m/n

m = 3, n = 12+6

P(A) = 3/18= 1/6