Розв'яжіть систему лінійних рівнянь методом підстановки срочно x+4y=-6 3x-y=8


Ответы на вопрос

Отвечает Сторч Владислав.

Объяснение:

{Х+4у= - 6 х= - 6-4у

{3х-у=8

3(-6-4у)-у=8

-18-12у-у=8

-13у=8+18

-13у=26

У= - 2

Х= - 6-4×(-2)= - 6+8=2

Ответ : (2; - 2)