ручка дорожче за оливець на 3,5 грн блокнот дорожче ручкы на 3 грн за все покупатель заплатив 25

грн .Скильке коштуе ручка блокнот та оливець​

Ответы на вопрос

Отвечает Белова София.

Ответ:

Відповідь: 16,5.

Объяснение:

Нехай x - ціна за олівець, x+3,5 - ручка, x+3,5+3 - блокнот

x+x+3,5+x+3+3,5=25

3x=25-3,5-3,5-3

3x=15

x=5 - ціна за олівець

5+3,5=8,5 - ціна за ручку

5+3,5+3=8,5+3=11,5 - ціна за блокнот

5+11,5=16,5 - ціна за блокнот і олівець