функцію задано формулою y=5x-3 визначте значення функції якщо значення аргуманту дорівнюе 2

визначте значення агрумента якщо значення функції дорівнюе -18​

Ответы на вопрос

Отвечает Кадакина Анна.

Ответ:

1) y=7, 2) x = - 3

Объяснение:

Розв'язок на зображенні.


Отвечает Раимова Яна.

Ответ:

Объяснение:

y=5x-3      ; x=2

y=5*2-3 == > y=10-3  == > y=7

значення функції y=7

y=5x-3     ; y=-18

-18=5x-3

5x=-18+3

5x=-15  // : 5

x=-3

значення агрумента x=-3