Чому дорівнює значення похідної функції f(x)=x2+x-7 в точці x0=-1? (прошу, помогите пожалуйста,

буду благодарен)

Ответы на вопрос

Отвечает Челяк Танюша.

Ответ:

Объяснение:

f(x)=x²2+x-7

f'(x)=2x+1

в точці x0=-1

f'(-1)=2(-1)+1=-2+1=-1