СРОЧНО!!!!!Знайдіть чотири перші члени геометричної прогресії,в якій перший член менший від другого

на 18,а п'ятий член менший від третього на 72

Ответы на вопрос

Отвечает Василюк Костя.

Відповідь:

Пояснення:

b2-b1=18

b3-b5=72

в1(g-1)=18

b1g²(1- g²)=72

Поділимо друге рівняння на перше

g²(g+1) = -4   або     g^3 + g^2 +4 = 0

g=-2

b1=-6 , b2= 12, b3= -24, b4= 48.