4. Різниця арифметичної прог- ресії (аn) дорівнює 8. Знай-діть суму 12 членів прогресії,якщо а1 =

7.​

Ответы на вопрос

Отвечает Золотарёва Олеся.

a_{1}=7\\\\d=8\\\\S_{12}=\frac{2a_{1} +11d}{2}\cdot12=(2a_{1} +11d)\cdot6=(2\cdot 7+11\cdot 8)\cdot 6=(14+88)\cdot 6=\\\\=102\cdot 6=612\\\\\boxed{S_{12} =612}