Функцію задано формулою Знайдіть значення функції якщо значення аргументу дорівнює 4 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

7

Объяснение:

y=3x-5

y(4)=?

y(4)=3*4-5=12-5=7