2. Катет прямокутного трикутника хепший за гіпотенузу на 2 см. Знайдіть гіпотену зу, якщо другий

катет дорівнює 6 см. Позначнаши гіпотенузу через х, отримаємо рівняння​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Катет прямокутного трикутника менший за гіпотенузу на 2 см. Знайдіть гіпотенузу, якщо другий катет дорівнює 6 см. Позначивши гіпотенузу через х, отримаємо рівняння​:

(х-2)²+6²=х²

х²-4х+4+36-х²=0

-4х=-40

х=10(см)

Відповідь: 10 см.