Від річкового причалу одночасно в одному напрямку відпливли пліт і човен, причому швидкість човна в

4 рази перевищувала швидкість плота. Через три години відстань між ними становила 27 км. Знайдіть 1)Швидкість течії річки( у км/год) 2) Власну швидкість човна ( у км/год)

Ответы на вопрос

Отвечает Бахадыр Еркежан.

Если скорость плота х, то лодки 4х км/ч, а за три часа плот проплывет 3х км, а лодка 3*4х=12х /км/, тогда 12х-3х=27

х=27/9=3

Плот плывет со скоростью течения реки, т.е. 3 км/ч, а лодка со скоростью 4*3=12/ км/ч/