Укажіть пару чисел, що є розв'язком системиx - у = 9,x - y = 1.​


Ответы на вопрос

Отвечает Половникова Соня.

Розв'язків у такій системі не має, бо \frac{1}{1}=\frac{-1}{-1}\neq \frac{9}{1}.