2. Розкладіть на лінійні множники квадратний тричлен х² + 5х – 14.​


Ответы на вопрос

Отвечает Базарбай Айдос.

х² + 5х – 14=(x^{2}-2x)+(7x-14)=x(x-2)+7(x-2)=(x-2)(x+7)