Розв'язати сисмему графічно, підстановою, додавання, 2х+3у=213х-у=4. СРОЧНО ДАЮ 40 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Виркунен Полина.

Ответ: x = 3

y = 5

\left \{ {{2x + 3y = 21} \atop {3x - y= 4}} \right.

y = 3x - 4

=========

2x + 3(3x - 4) = 21

2x + 9x - 12 =21

11x = 33

x = 3

==========

y =3x - 4 = 3 * 3 - 4 = 5

2) (метод додавання)

\left \{ {{2x + 3y = 21} \atop {3x - y= 4}} \right.

3x * 3 -3y = 4 * 3

9x -3y = 12

++++++++++++++++два рівняння додаємо між собою

2x + 3y = 21

==========================

9x + 2x -3y +3y = 12 +21

11x = 33

x = 3

================== далі підставляємо ікс в будь-який з рівнянь із ================== системи

2x + 3y = 21

2 * 3 + 3y = 21

6 + 3y =21

3y = 21 - 6

3y = 15

y = 5

Объяснение:


Отвечает Давиденко Ваня.

Объяснение:

{2x+3y=21

{3x-y=4 y=3x-4

2x+3(3x-4)=21

2x+9x-12=21

11x=21+12

11x=33

X=3

y=3×3-4=9-4=5

Ответ ; (3;5)

{2х+3у=21

{3х-у=4 | ×3

{2х+3у=21

{9х-3у=12

+---------

11х=33

Х=3

3х-у=4

-у=4-3х

-у=4-3×3

-у= - 5

У=5

Ответ : (3;5)