Розв'яжіть систему pівнянь способом додавання3х - 2у=-6 2х+у=-4 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Касым Кадыржан.
3х-2у=-6
2х+у=-4|*2

3х-2у=-6
4х+2у=-8

3х+4х=-8-6
7х=-14
х=-2

-6-2у=-6
-2у=6-6
-2у=0
у=0

Ответ: (-2; 0)✅

Удачи❤️❤️❤️

Отвечает Фиалкин Анатолий.

Объяснение:

Розв'язав методом додавання.

Відповідь: x = - 2. y = 0.