Знайди дискримінант квадратного рівняння: 7x2+13x+5=0Відповідь: D=​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмичёв Никита.

Ответ:

D = 29

Объяснение:

7x^2 + 13x + 5 = 0

D = b^2 - 4ac

D = 169 - 140 = 29

Ответ: D = 29