2. За сім зошитів і 4 ручки заплатили 6 грн. 20 коп. Скільки коштує 1 зошит і 1ручка, якщо ручка

дорожча за зошит на 40 коп.?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Объяснение:

7x+4y=620k

x-y=40k /4

4x-4y=160k

11x=780

x=70,90

y=70,50